Technika právě od nás

Firma Milcha s.r.o., působí v oblasti obchodu již od roku 2002. Za tuto dobu jsme získali řadu důležitých zkušeností. Naše práce nás baví i naplňuje a pevně věříme, že to poznáte v celém procesu Vašeho nákupu. Širokou nabídku prodávaných produktů si můžete prohlédnout na našich specializovaných eshopech a webech. • www.svycarskakava.czwww.turmkaffee.czwww.fuxtec.czwww.milcha.czwww.redback.cz

Výhradně zastupujeme a dovážíme na český i slovenský trh rozšířenou zahradní techniku od německé společnosti FUXTEC GmbH, která sídlí v oblasti Baden-Württemberg. Výrobky jsou známé pod stejnou výrobní značkou FUXTEC®. Jedná se o velmi zajímavé stroje, určené především pro farmářské využití, které se v mnoha případech rovnají svým profesionálním protějškům. Nemalou roli při výběru tohoto zboží hraje také příznivá cena.

Zahradní technika ověřená zákazníky

overeno_zlataNaši zákazníci pravidelně vyplňují formuláře portálu Heureka.cz. Díky nim jsme schopni odhalit naše slabá místa, ale především se těšíme z výborných referencí, které jsme doposud získali. Zahradní techniku Fuxtec pozitivně hodnotíte v komunikaci se zákazníkem, rychlosti dodání objednávky i kvalitě výrobků. Dlouhodobě zde udržujeme 100% známku spokojenosti.

✓ Naše cíle

Naším předním cílem je spokojenost Vás zákazníků. všechny kroky prodeje proto směřujeme ke splnění této vize. Jako výhradní zastoupení Vám vždy nabídneme nejlepší cenu na českém trhu. Také po uskutečnění nákupu se na nás můžete kdykoli obrátit. Vaší jistotou je servisní zázemí v České republice i propracovaný program záručních oprav.

Jsme si dobře vědomi, že k zahradní technice jsou důležíté i nejrůznější zahradní doplňky. Zařadili jsme proto do prodeje nejrůznější zahradní náčiní oblíbených značek jako jsou Oregon nebo Fiskars.

Zahradní technika FUXTEC

Je výkonné nářadí a skvělé doplňky od německého výrobce. Vlastní zahrada je velmi oblíbené útočiště pro každodenní stres. Než se však stane skutečnou zahradní oázou klidu, vyžádá si mnoho hodin usilovné práce. Zahradní technika FUXTEC a celá řada jejích inovativních zahradních pomocníků Vám tuto dobu pomůže zkrátit na minimum. Sekání trávy, zastřihávání živých plotů, vysávání listí, prořezávání stromů, řezání či sekání dřeva a mnohé další činnosti, mohou být s našimi produkty o mnoho příjemnější. Společnost Fuxtec se soustředí hlavně na zahradní techniku s benzínovým motorem. Přednosti těchto strojů spočívají ve větších výkonech i mobilitě. Ani s rostoucí poptávkou po akumulátorové zahradní technice nezůstáváme pozadu.

Zahradní technika od FUXTEC často vítězí v testech nezávislých německých odborných časopisů Heimwerker Praxis. Důvodem proč je naše zahradní technika takto výborně hodnocena, je průběžná a precizní kontrola kvality. Důkazem je pak skutečnost, že zahradní technika FUXTEC se již dlouhá léta umísťuje na předních příčkách žebříčků uveřejňovaných ve známých odborných časopisech.