Prodej zboží na splátky s Home Credit a.s.

Jak na to při splátkovém prodeji v našem obchodě?

Home Credit | Fuxtec.czVložte zboží do nákupního košíku, vyplňte požadované údaje, jako platbu vyberte – „Na splátky Home Credit“. Dále Vás přesměrujeme na stránky společnosti Home Credit a.s., kde si upravíte variantu splácení, nebo výši akontace. V dalším kroku vyplníte do formuláře všechny potřebné údaje pro poskytnutí úvěru a odešlete žádost ke zpracování. Všechny předávané údaje podléhají podmínkám zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Žádost je okamžitě posouzena a výsledek zobrazen. Výsledek posouzení Vám bude zároveň potvrzen na Vaši e-mailovou adresu. V případě schválení obdržíte na svoji e-mailovou adresu smlouvu s návodem, jak dál postupovat. V případě přerušení procesu obdržíte odkaz pro návrat do systému, jak do emailu tak i do SMS.

Proč úvěr od Home Credit a.s.

  • Na splátky pořídíte cokoliv z našeho sortimentu už od 1 500 Kč.
  • Předem nám nemusíte platit ani korunu – jak se rozhodnete.
  • Pohodlně online z domova – večer i o víkendu.

Podívejte na videu na postup nákupu

Další informace

Popis úvěrových produktů a další informace o splátkách Home Credit získáte  ZDE

» Informace o předání údajů společnosti Home Credit a.s. pro potřeby posouzení žádosti o platební metody Home Credit. Berete na vědomí, že Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefon, budou předány společnosti Home Credit a.s., Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO 26978636, e-mail: info@homecredit.cz, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 4401 (dále jen ‚HC‘) za účelem předvyplnění formuláře žádosti o poskytnutí služby.

» Přečtěte si také naše zásady ochrany osobních údajů, včetně podrobností o Vašich právech a totožnosti správce, v souvislosti s ochrannou osobních dat. Zásady jsou  jsou dostupné ZDE