Tabulka směsi benzínu a oleje pro dvoutaktní motor

Jak namíchat správný poměr benzínu a oleje?

Potřebujete poradit, jak namíchat správný poměr benzínu a oleje do Vaší motorové pily, křovinořezu, plotostřihu, zemního vrtáku, nebo jiného dvoutaktního motoru? Výrazně Vám může pomoci naše tabulka směsí benzínu a oleje pro dvoutaktní motor – 1:40, 1:30, 1:25.

Kvalita obou provozních látek dvoutaktní směsi je rozhodující pro funkci a životnost Vašeho motoru. I když namícháte směs dokonale, stále Vám hrozí riziko zadření motoru z důvodu vodnatění. Poté co necháte směs delší dobu v nádrži nebo i v kanystru ztrácí totiž své schopnosti.

Do kanystru (schváleného pro palivo) nejprve nalijte motorový olej a poté benzín. Dříve než nalijete směs  do nádrže, smíchejte obě složky navzájem. Postačí zatřesením kanystru, který poté otevírejte velmi opatrně, protože v něm mohlo dojít ke zvýšení tlaku.

Tabulku směsí benzínu a oleje pro dvoutaktní motor si můžete stáhnout případně vytisknout ZDE.


Další informace

Zahradní technika je velmi používané zboží. Otázkou zůstává kde a jakou nakoupit. Jsme česká společnost, která výhradně zastupuje a dováží na český a slovenský trh již velmi rozšířenou zahradní techniku z německé mateřské společnosti FUXTEC GmbH, Kappstr. 69, 71083 Herrenberg-Gültstein. Výrobky známé pod stejnou výrobní značkou FUXTEC ® jsou velmi zajímavé stroje, určené především pro farmářské využití, které se v mnoha případech rovnají svým profesionálním protějškům. Nemalou roli při výběru tohoto zboží hraje také příznivá cena.

Prohlédněte si další nabídku našeho zboží rozdělenou dle kategorií, nebo přejděte na stránku AKČNÍCH SLEV. Využijte ještě dnes naší nabídky a nakupte zahradní techniku s příjemným výkonem za ještě příjemnější cenu.

Kategorie produktů