Dárkové poukazy i na poslední chvíli

Vážení zákazníci, zcela jsme zrušili prodej tištěných dárkových poukazů a nově nabízíme pouze elektronické. K tomuto kroku jsme přistoupili na Vaše četná přání a věříme, že budete spokojeni. U každého poukazu naleznete popis jeho nákupu i použití. Náš systém je zcela automatický.

Každých 15 minut roboti prochází přijaté a uhrazené objednávky a jakmile narazí na dárkový poukaz, vytvoří ho a zašlou na Váš email. Pokud je obsahem i hmotný produkt, kolegové ho nejdéle následující pracovní den odešlou přepravní službou. Fakturu včetně platby poukazu pak naleznete přímo v balíku. Pokud nakupujete pouze poukaz, je Vám faktura zaslána následující pracovní den emailem. Prosím překontrolujte správnost Vašeho emailu, v tomto případě je to velmi důležité.

Pokud tedy nevíte co darovat svým blízkým, nebo zaměstnancům, dárkový poukaz od nás je výborná volba. Využijete nás i na poslední chvíli protože generování poukazů je automatické. Poukazy nabízíme v mnoha hodnotách a další grafické vzory budou přibývat. Dárkový poukaz můžete využít na všechny naše produkty, včetně těch zlevněných. Produkt je aktuálně nabízen pouze českým zákazníkům, na vyřešení poukazů v euro hodnotách pracujeme.

Celkem: 7 produktů