Služby pro stroje FUXTEC ®

Záruční a pozáruční servisNákupem zboží u nás to samozřejmě nekončí! Poskytujeme maximálně profesionální služby, ke kterým patří i zajištění odborného servisu všech nakoupených produktů FUXTEC ®. Váš stroj opravíme jak v rámci záruky, tak samozřejmě i po skončení záruční lhůty. Technici vyškolení přímo v centrále Fuxtec v Německu, Vám odborně poradí nebo opraví či seřídí, vše co bude třeba.

Náhradní díly

Samozřejmostí jsou také náhradní díly na všechny produkty FUXTEC ®. V případě potřeby náhradního dílu nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo emailem. Můžete také využít kontaktního formuláře, který naleznete ZDE. Připravíme Vám soukromé odkazy pro nákup zboží nebo individuální nabídku.

Adresa autorizovaného servisu FUXTEC® pro ČR i SR

Nádražní 906, 264 01 Sedlčany, tel: +420 773 033 119

Závady v rámci záruky

V případě že v záruční době objevíte závadu stroje FUXTEC® objednaného přes eshop www.fuxtec.cz, stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás! Pozor: platné pro závady uznané v rámci záruky a pouze pro Českou republiku.

Jak tedy postupovat (kdo platí náklady)?

1) kontaktujte nás na email. adrese info@fuxtec.cz a požádejte o převoz – domluvíme vše potřebné.
2) zabalte poškozený produkt (příprava zásilky pro přepravní společnost).
3) poté zajistíme a uhradíme převoz po celé ČR z adresy objednávky do autorizovaného servisu FUXTEC.
4) odborný technik posoudí zda jde o poškození v rámci záruky. Pak samozřejmě za opravu neplatíte.
5) závadu v rámci záruky odstraníme a stroj Vám ZDARMA zašleme zpět na Vaši adresu.

V případě, že technik neuzná závadu jako záruční, ale zboží je stále v záruce, pak platíte pouze opravu, (náhradní díl) a přepravu k Vám. Náš převoz do autorizovaného servisu FUXTEC máte zdarma po celé ČR. Tyto skutečnosti s Vámi budeme konzultovat předem – telefonicky, nebo emailem.

V případě nákupu na Slovensko je samozřejmostí dodržení všech zákonných záručních povinností obchodníka vůči spotřebiteli. Doprava zdarma v rámci reklamace je však platná pouze pro Českou republiku.

Ve Vašem emailu prosím uveďte, že máte o tuto službu zájem, ze strany technické podpory není nabízena automaticky. Produkty firmy FUXTEC® jsou vyrobeny tak, aby poruch bylo co nejméně. I když jsou to jen stroje a stát se to může. Procento závad (poruch) je velmi malé, můžeme si tedy dovolit výše uvedené zvýhodnění. (potvrzeno i ze zkušeností a statistik výrobce).

Všechny výrobky FUXTEC® jsou dodávány s českým návodem k použití. Každý návod obsahuje i prohlášení o shodě. Poctivým prostudováním návodu dříve než se strojem začnete pracovat – snížíte riziko úrazů a zajistíte tak správné zacházení se strojem. Ten Vám pak bude prokazovat dobré služby po dlouhá léta.

Máte-li jakýkoli technický dotaz (správné nastavení stroje, případně dotaz jak odstranit drobnou závadu atd.), neváhejte se na nás obrátit. Zákaznická linka: +420 773 033 119

Tato stránka je nedílnou součástí obchodních podmínek. Odkaz nalezente ZDE.

» V eshopu www.fuxtec.cz využíváme soubory cookies za účelem zlepšení poskytovaných služeb, pro více informací o této technologii klikněte SEM Přečtěte si také zásady ochrany osobních údajů, včetně podrobností o Vašich právech a totožnosti správce, v souvislosti s ochrannou osobních dat. Zásady jsou  jsou dostupné ZDE