Prodejna zahradní techniky Sedlčany / Střední Čechy

Vítáme Vás na stránce kamenného obchodu se zahradní technikou.

Zahradní technika Sedlčany

V naší prodejně v Sedlčanech nabízíme produkty firmy Fuxtec: čtyřtaktní i dvoutaktní benzínové křovinořezy, motorové pily, benzínové sekačky, postřikovače, sněhové frézy, benzínové nůžky na živý plot a zemní vrtáky. Sekery, plynové teplomety, piknikové vybavení.

Dále oleje, struny, řetězy, hlavy Oregon. Zahradní vybavení Nohell Garden, elektro grily Murikka, elektro kolečko Motůčko Bravo a další kvalitní zboží jiných značek.

Provozní doba: Po-Pá: 9.00 – 16.30 | So: zavřeno

(Ve státní svátky ČR se může provozní doba lišit)
Kontakty: Nádražní 906, 264 01 Sedlčany, tel: +420 773 033 119, email: obchod@fuxtec.cz

V obchodě je možné platit kartou.

Vyzvednutí zboží jiného prodejce

logo-dpd-parcelshopDíky službě DPD PARCEL SHOP si můžete nechat zaslat do našeho obchodu balíček nakoupený u jiného prodejce. V naší pracovní době pak v klidu balíček vyzvednete a nemusíte vyčkávat doma na Vašeho DPD kurýra. Při nákupu zboží tedy hledejte v pokladnách eshopů službu DPD PARCEL SHOP, kde vyberete z nabídky výdejních míst právě náš obchod. Pozor: zboží, které si necháte zaslat na dobírku je nutné uhradit hotově. Bohužel zatím není možné uhradit balík přes náš terminál.

Nákup zboží

Zboží v obchodě je nabízeno za stejné ceny jako při objednání přes eshop. Chcete li si  zboží objednat přes telefon, nebo máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na +420 773 033 119. Můžete také vložit své číslo a nechat si zavolat.


Kategorie produktů