Zemní vrtáky - Půdní jamkovače - Zatloukače kůlů

 • Popis kategorie
  • Zemní vrtáky, jamkovače

   Zemní vrták, půdní vrták, či jamkovač, tak většinou nazýváme stroj, který je v poslední době čím dál oblíbenější. Jeho využítí je vhodné jak u prostoru malé chatky, tak i u většího pozemku, nebo lesa. Naši zákazníci používají půdní vrták (zemní vrták) nejvíce při oplocování. Další využití zemního vrtáku najdeme při sadbě nových porostů, jak v lese, tak i třeba při hloubení jamek na vinnou révu. Zemní vrták snadno vytvoří odvodňovací šachtu, pomůže při zahradní architektuře, nebo s pomocí vhodného nástroje vyhloubí otvor do ledu.

   Zemní vrtáky Fuxtec.

   Zemní vrták FUXTEC je velmi praktický pomocník. Je možné k němu snadno připojit několik průměrů vrtáků a tím zvýšit jeho využití. Mezi příslušenstvím zemního vrtáku najdete také prodlužovací nástavce, které umožní zvětšení hloubky otvorů o dalších 400, 600 mm. Zemní vrták FUXTEC je dodáván s benzínovým motorem, takže lze vrtat prakticky kdekoli.

   Je třeba počítat s tím, že zemní vrták FUXTEC je velmi robustní stroj a abychom zabránili jakémukoli zranění při provozu, je nutné se vždy nejprve řádně seznámit s návodem k použití. Náš zemní vrták (Německé firmy FUXTEC) má samozřejmě kvalitně přeložený český návod. Investice do zemního vrtáku se vyplatí, protože robustní motor i snadná obsluha prokáží majiteli stroje dobré služby.

   Zemní vrták a jeho použití

   V krátkosti se předem seznamte s používáním zemního vrtáku FUXTEC. Po objednání v našem e-shopu Vám zemní vrták dorazí až do domu zpravidla hned druhý den po objednání. Po rozbalení si nejprve pečlivě přečtěte český návod k použití, který je vždy součástí balení. Pokud dodržíte instrukce v návodu – sestavení zemního vrtáku není nijak složité. Zemní vrták FUXTEC má benzínový dvoutaktní motor o obsahu 52 ccm, takže je třeba do nádrže nalít směs benzínu s olejem. 1:40. Poměr je nutné dodržovat (dle návodu). Doporučujeme při prvním použití zemního vrtáku namíchat směs 1:30. Poté je stroj připraven k práci.

   Nyní si tedy označte bod, kde potřebujete vyvrtat otvor. Pamatujte, že zemní vrták se používá pouze ve svislé poloze (vrták směřuje dolů). Dle návodu nastartujte stroj. Zemní vrták FUXTEC je opravdu výkonný (2,2 kW) a může jej obsluhovat pouze dospělá osoba, která je poučena o bezpečnosti. Při vrtání zemní vrták nepřitlačujte nadměrnou silou – funguje nejlépe tehdy, když jeho vlastní váha proniká sama postupně do půdy. Po ukončení práce je vhodné vrták pečlivě očistit a uložit na suché místo. Jestliže budete zemní vrták znovu využívat až po delší době – doporučujeme zbytek paliva z nádrže vypustit, poté nastartovat motor a nechat doběhnout než dojde benzín i v karburátoru. Předejdete tím možným problémům při dalším startování. Zemní vrták FUXTEC má i vlastní převodovku, která je předem naplněna, ale doporučujeme kontrolovat její stav.

   Zemní vrták Fuxtec byl vyvinut tak, aby svému majiteli co nejvíce usnadnil únavnou činnost. Věříme, že i Vám přinese jenom radost z dobře vykonané práce.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu zemního vrtáku

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem zemního vrtáku? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Český návod a servis k zemnímu vrtáku je samozřejmost.

   Na každý motorový vrták Fuxtec zakoupený v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Vrták dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu zemního vrtáku (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava zemního vrtáku až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu ZDARMA. U nás tedy dopravu vrtáků neřešíte.

   Součást balení zemního vrtáku

   Součástí balení každého zemního vrtáku Fuxtec jsou také drobnosti, které Vám usnadní montáž a provoz. Směšovací nádržka a návod k obsluze.

    

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 12 produktů