Sekery na dřevo FUXTEC

Sekery jsou velice užitečný nástroj. Při práci se sekerou však nezapomínejte na ochranné pomůcky. Pevnou obuv, brýle, rukavice a při práci v lese zvažte také použití ochranné helmy. Nabízíme také sekery a mačety jiných výrobců. Naleznete je v kategorii ruční nářadí v menu Dům a zahrada.

 • Popis kategorie
  • Kvalitní sekery FUXTEC

   Oblíbený prodejce zahradní techniky Fuxtec.cz přináší na český i slovenský trh kvalitní sekery od německého výrobce. Jsou v balení v několika velikostech a se svým velmi kvalitním zpracováním a použitými materiály budou pro tento trh zajímavým přínosem. Sekery mají povedený moderní design, pogumované sklolaminátové topůrko pro pohodlné a příjemné držení. Zešířený konec topůrka brání vyklouznutí.

   Sekery jsou téměř nezničitelné. Mají čepel vyrobenou z velmi kvalitní kované oceli. Tvar čepele je vypracovaný tak, aby práce se sekerou byla co nejméně fyzicky náročná. Sekery jsou takzvaně „poloautomatické“ Nástroj musíte pouze zvednout a za použití minimální síly Vám špalek rozštípne „sama“ – pomocí gravitace. Důvodem je velmi povedený tvar čepele a skvělé vyvážení. Ke garanci kvality přispívá bezesporu i to, že naše sady seker FUXTEC mají prodlouženou záruku a to až na 10 let.

   Zásady pro práci se sekerou.

   Ujistěte se, že Vaše sekery mají hlavu naostřenou a bez zubů. Základem je stabilně postavený podkladový špalek. Překontrolujte zda se špalek neviklá nebo dokonce nehrozí jeho převrácení.  Snažte se vždy sekat směrem od těla nebo od ruky, kterou špalek přidržujete. Rozkročte se a vždy se postavte tak, aby se Vám sekera při proseknutí špalku  nevrátila do nohou. Sekerou sekejte po směru růstu větví. Zvažte použití ochranných pomůcek. Kvalitní boty, brýle, rukavice a při práci v lese také ochrannou helmu. Když dokončíte práci překontrolujte a minimálně očistěte ostří. Pokud je to nutné nabrušte sekeru brusným kamenem a dokončete na mokro jemnějším brusným papírem. Při uložením nasaďte na ostří sekery gumovou krytku a uskladněte v místech s menší vlhkostí.

   Sekery jiných značek

   V našem eshopu nakoupíte také sekery jiných výrobců. Nejedná se o sady seker a jejich použití tedy není plně univerzální. Je potřeba si promyslet k čemu má sekera sloužit, jakou má mít délku a váhu. Nakupíte je ZDE. Může se vám také hodit ostřič nožů a seker.

 • K nákupu
  • Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem sady seker Fuxtec? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Za povšimnutí stojí také naše nabídka kvalitních motorových pil, nebo sekery a mačety jiných výrobců.

    

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 5 produktů