Sekačky na trávu

Benzínová sekačka na trávu je výborný pomocník. Pokud chcete mít krásný trávník, bez kvalitní sekačky to nepůjde. Při nákupu však myslete i na patřičné ochranné pomůcky a nezapomínejte ani na kvalitní oleje. V příslušenství u každé sekačky naleznete kromě olejů i vhodné náhradní nože, filtry nebo zapalovací svíčky.

 • Popis kategorie
  • Sekačky na trávu FUXTEC

   Při zahájení sezóny přichází FUXTEC vždy s novinkami. Benzínové sekačky na trávu tohoto německého výrobce zahradního nářadí byly již v minulosti mnohokrát velmi dobře oceněny, ale jejich vývoj se nezastavil. Jen ať přijde jaro a zahrady se zelenají.

   Pro každého ta pravá sekačka

   Rozšířená paleta sekaček na trávu značky FUXTEC nabízí několik různých typů. Benzínové sekačky od technicky vyzrálého modelu i sekačky pro začátečníky až po sen každého zkušeného milovníka zahrad. Sekačky perfektně vyladěné podle speciálních požadavků zákazníků firmy FUXTEC, pro každý trávník ten správný pomocník.

   Akumulátorová sekačka Redback E137C – 40V

   Novinka pro maximální volnost pohybu, žádné omezující kabely a síla 40V. Kombinace toho nejlepšího ze dvou konkurenčních systémů: nezávislost benzínové sekačky & hbitost a pohotovost elektrického stroje. Tichá sekačka na akumulátory s nejnovější technologií Samsung vydrží dle jejich typu až 60 minut na jedno nabití / plocha 500 m.

   Dlouhá životnost sekaček

   Na rozdíl od dosavadních sekaček na trávu je do všech strojů Fuxtec integrována převodovka GT a masivní ocelové ložiskové pouzdro nápravy. U benzínové sekačky FUXTEC se tedy nikdy nesetkáte se zlomeným plastovým ložiskem.

   Velký objem koše sekačky FUXTEC

   Nejen, že sekačky Fuxtec lépe vypadají, ale také toho více umí. Nastavujeme novou laťku! Speciální vzduchové otvory ve sběrném koši sekaček – spolu s novým vysokým zadním výhozem přinášejí optimalizovanou průchodnost stroje a tím i velký objem sesbírané posečené trávy. Objem koše je zaručený. U mnoha jiných výrobců sekaček se totiž můžete setkat s tím, že sběrný koš sekačky je nutné vyprázdnit dříve, než uvádí údaj o jeho kapacitě.

   Kovové přestavování výšky sekačky

   Systém pro přestavování výšky sečení sekačky je proveden ze stabilního kovu a má tedy zaručenu dlouhou životnost. V této cenové třídě je takové provedení mimořádným znakem kvality.

   Souprava pro mulčování u sekačky FUXTEC

   Mulčovací nože, které jsou téměř u všech modelů sekaček jejich samozřejmou součástí, rozkrájí stébla trávy na drobné kousky, které zůstanou ležet na posekaném trávníku. Nejbližší déšť je pak dopraví do půdy, kde poslouží jako hnojivo.

   Snadné čištění sekačky – EasyClean

   Praktická přípojka EasyClean Vás zbaví práce s překlápěním sekačky při čištění, při kterém navíc vždy hrozí riziko zaplavení karburátoru nebo vytékání benzínu. Jednoduše nasadíte na přípojku hadici na vodu se spojkou, pustíte vodu a necháte běžet motor. Rotující nože rozptýlí vtékající vodu do vnitřního prostoru a sekačka se tak čistí sama.

   Velká kola sekačky FUXTEC

   Mimořádně velká kola (podle modelu 10“ až 11“) na zadní nápravě pomáhají při přejezdu sekačky přes nerovnosti na terénu a snadnějším sekání.

   Překlad článku v německém odborném tisku

   Překlad článku: sekačky na trávu příští generace v německém odborném tisku Heimwerker Praxis – PDF

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu sekačky na trávu

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem sekačky? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Olej do sekačky.

   Benzínové sekačky Fuxtec jsou vybavené pravým čtyřtaktním motorem. NEmícháte tedy olej s palivem, ale lijete jej do olejové nádržky. Olej není součástí dodávky ani stroje. Doporučujeme proto přikoupit kvalitní oleje pro čtyřtaktní motory z naší nabídky.

   Český návod a servis je pro naše sekačky samozřejmost.

   Na každou sekačku Fuxtec zakoupenou v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Sekačky dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu stroje (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava sekačky až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu po ČR ZDARMA. Dopravu sekačky tedy u nás neřešíte.

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 15 produktů