Sekačky na trávu

 • Popis kategorie
  • Sekačky na trávu FUXTEC – nová série startuje.

   Při zahájení zahrádkářské sezóny přichází FUXTEC s letošními novinkami. Sekačky tohoto německého výrobce zahradního nářadí byly již v minulosti mnohokrát velmi dobře oceněny, ale jejich vývoj se nezastavil. Jen ať přijde jaro a zahrady se zelenají.

   Pro každého ta pravá sekačka

   Rozšířená paleta sekaček značky FUXTEC nabízí několik různých typů. Sekačky od technicky vyzrálého modelu i sekačky pro začátečníky až po sen každého zkušeného milovníka zahrad. Sekačky perfektně vyladěné podle speciálních požadavků zákazníků firmy FUXTEC, pro každou práci ten správný pomocník.

   Dlouhá životnost sekačky

   Na rozdíl od dosavadních sekaček FUXTEC je do všech strojů nové série integrována převodovka GT a masivní ocelové ložiskové pouzdro nápravy. U sekačky FUXTEC se nikdy nesetkáte se zlomeným plastovým ložiskem.

   Velký objem koše sekačky FUXTEC

   Nejen, že sekačky lépe vypadají, ale také toho více umí. FUXTEC nastavuje novou laťku! Speciální vzduchové otvory ve sběrném koši sekaček – spolu s novým vysokým zadním výhozem přinášejí optimalizovanou průchodnost stroje a tím i velký objem sesbírané posečené trávy. Objem koše je zaručený. U mnoha jiných výrobců sekaček se totiž můžete setkat s tím, že sběrný koš sekačky je nutné vyprázdnit dříve, než uvádí údaj o jeho kapacitě.

   Kovové přestavování výšky sekačky

   Systém pro přestavování výšky sečení sekačky je proveden ze stabilního kovu a má tedy zaručenu dlouhou životnost. V této cenové třídě je takové provedení mimořádným znakem kvality.

   Souprava pro mulčování u sekačky FUXTEC

   Mulčovací nože, které jsou téměř u všech modelů sekaček jejich samozřejmou součástí, rozkrájí stébla trávy na drobné kousky, které zůstanou ležet na posekaném trávníku. Nejbližší déšť je pak dopraví do půdy, kde poslouží jako hnojivo.

   Snadné čištění sekačky – EasyClean

   Praktická přípojka EasyClean Vás zbaví práce s překlápěním sekačky při čištění, při kterém navíc vždy hrozí riziko zaplavení karburátoru nebo vytékání benzínu. Jednoduše nasadíte na přípojku hadici na vodu se spojkou, pustíte vodu a necháte běžet motor. Rotující nože rozptýlí vtékající vodu do vnitřního prostoru a sekačka se tak čistí sama.

   Velká kola sekačky FUXTEC

   Mimořádně velká kola (podle modelu 10“ až 11“) na zadní nápravě pomáhají při přejezdu sekačky přes nerovnosti na terénu a snadnějším sekání.

   Překlad článku v německém odborném tisku

   Překlad článku: sekačky příští generacev německém odborném tisku Heimwerker Praxis – PDFSekačky příští generace v Heimwerker Praxis

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu sekačky

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem sekačky? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Olej do sekačky.

   Sekačky jsou vybavené pravým čtyřtaktním motorem. Do sekačky tedy olej NEmícháte s palivem, ale lijete jej do olejové nádržky. Olej není součástí dodávky ani stroje. Doporučujeme proto přikoupit kvalitní oleje pro čtyřtaktní motory z naší nabídky.

   Český návod a servis je pro naše sekačky samozřejmost.

   Na každou sekačku Fuxtec zakoupenou v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Sekačky dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu stroje (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava sekačky až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu po ČR ZDARMA. Dopravu sekačky tedy u nás neřešíte.

 • Filtr ceny
  • Filtrovat podle ceny

 • Řazení

Celkem: 15 produktů