Čerpadla na vodu

 • Popis kategorie
  • Benzínová zahradní čerpadla

   Benzínová zahradní čerpadla se uplatní v místech bez zdroje elektrické energie mají mnohostranné využití, např. zavlažování zahrady, vyčerpání rybníčku, studní, cisteren, potoků atd…

   Benzínová zahradní čerpadla FUXTEC

   Benzínová zahradní čerpadla FUXTEC jsou ideální pro čerpání velkého množství vody. Jsou vybavena hadicovými přípojkami 1,5“. Díky robustnímu motoru nebudete závislí na dodávce el.proudu. S výkonem 15 000 litrů za hodinu (250 litrů za minutu) a čerpací výškou až 35 m je benzínové zahradní čerpadlo FUXTEC mimořádně vhodné pro práce na zahradě, k zavlažování trávníků a záhonů nebo k vyčerpávání bazénů. Čerpané množství vody je možné regulovat. Pokud si nainstalujete filtr, který je součástí dodávky, může být čerpadlo použito i k odběru vody z rybníků nebo potoků.

   Benzínová zahradní čerpadla model

   Firma FUXTEC vyrábí dva modely zahradních čerpadel: FX-WP143 a FX-WP152.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu benzínového zahradního čerpadla

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem benzínového čerpadla? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Český návod a servis pro benzínové čerpadlo je samozřejmost.

   Na každé benzínové čerpadlo Fuxtec zakoupené v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Benzínové čerpadlo dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu benzínového čerpadla (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava benzínového čerpadla až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu ZDARMA. Benzínové čerpadlo tuto podmínku splňuje.

   Součást balení benzínového čerpadla

   Součástí balení pro každé benzínové čerpadlo Fuxtec jsou také drobnosti, které Vám usnadní montáž a provoz. Směšovací nádržka, sada nářadí, filtr, připojení, návod k obsluze.

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 6 produktů