Info R. Krajdlová

Dobrý den,

zde jsou informace o novém systému kontroly faktur. Podívejte se na video. Pan Synek musí každou fakturu napípnout do mobilní aplikace, kterou jsem vytvořil. Pomocí toho stojánku je to velmi rychlé. Při každém pípnutí se mu na displ. zobrazí orientačně číslo faktury. Pokud nějakou napípne 2x, nic se neděje systém to rozpozná. Telefon pak online odesílá data do našeho adminu, kde p. Synek barevně vidí, které faktury má již napípnuté (obr 1).

Systém tedy hlídá, aby každá faktura ze sjetiny byla napípnuta. Vzhledem k tomu, že QR kód se nedá jinak opatřit je jasné, že je vytištěna. Pokud vytištěna není – má k ní pan Synek ihned přístup. Vytiskne si jí a napípne.

Jakmile má systém všechny faktury ze sjetiny napípnuté – povolí teprve vytištění přehledu faktur, který dostáváte. Na přehledu faktur se ještě každá napípnutá faktura zaškrtne – viz obrázek 2. To je druhé jištění.

Neřeší se ke kterému eshopu faktura patří, neřeší se dobírky, převody… systém je rozdělí sám. Jinak jak jsem říkal do telefonu – už v obchodě se faktury rozdělují na hromádky – dobírka, převod, mall atd.

Věřím, že k tomu najdete důvěru, nedá se to obejít a budeme si nyní na 99 % jisti, že tam všechny faktury jsou.

Foto:

Video se zvukem: