Tabulka směsi benzínu a oleje pro dvoutaktní motor

Jak namíchat správný poměr benzínu a oleje?

Potřebujete poradit, jak namíchat správný poměr benzínu a oleje do Vaší motorové pily, křovinořezu, plotostřihu, zemního vrtáku, nebo jiného dvoutaktního motoru? Výrazně Vám může pomoci naše tabulka směsí benzínu a oleje pro dvoutaktní motor – 1:25, 1:30, 1:40.

Kvalita obou provozních látek dvoutaktní směsi je rozhodující pro funkci a životnost Vašeho motoru. I když namícháte směs dokonale, stále Vám hrozí riziko zadření motoru z důvodu vodnatění. Poté co necháte směs delší dobu v nádrži nebo i v kanystru ztrácí své schopnosti.

Do kanystru (schváleného pro palivo) nejprve nalijte motorový olej a poté benzín. Dříve než nalijete směs  do nádrže, smíchejte obě složky navzájem. Postačí zatřesením kanystru, který poté otevírejte velmi opatrně, protože v něm mohlo dojít ke zvýšení tlaku.

Tabulku směsí benzínu a oleje pro dvoutaktní motor si můžete stáhnout případně vytisknout ZDE.

Zahradní technika je velmi používané zboží. Otázkou zůstává kde a jakou nakoupit. Jsme česká společnost, která výhradně zastupuje a dováží na český a slovenský trh již velmi rozšířenou zahradní techniku z německé mateřské společnosti FUXTEC GmbH, Kappstr. 69, 71083 Herrenberg-Gültstein. Výrobky známé pod stejnou výrobní značkou FUXTEC ® jsou velmi zajímavé stroje, určené především pro farmářské využití, které se v mnoha případech rovnají svým profesionálním protějškům. Nemalou roli při výběru tohoto zboží hraje také příznivá cena. Využijte ještě dnes naší nabídky buď přes kamenný, nebo eshopový prodej a nakupte zahradní techniku s příjemným výkonem za ještě příjemnější cenu.

Kategorie produktů