Skládací vozíky (Bollerwagen)

U našich německých sousedů, odkud produkty dovážíme je tento trend přepravních vozíků již mnohaletou záležitostí. Firma Fuxtec se vývoji vozíků věnuje již mnoho let a na její konstrukci okamžitě uvidíte propracovanost, tuhost a bezpečnost. Vozíky dodáváme v mnoha provedení a barevnosti a je možné dokoupit též příslušenství.

 • Popis kategorie
  • Skládací vozíky Fuxtec

   Skládací vozíky FuxtecTyto víceúčelové vozíky nacházejí stále větší oblibu také v České republice. U našich německých sousedů, odkud vozíky dovážíme je tento trend již mnohaletou záležitostí. Na internetu je pak naleznete pod specifickým názvem Bollerwagen. Firma Fuxtec se problematice vozíků věnuje již řadu let a na konstrukci této značky vidíte pouhým okem propracovanost, tuhost a bezpečnost konstrukce. Vozíky dodáváme v mnoha provedení i barevnosti. Je možné také dokoupit příslušenství. Náhradní díly jsou samozřejmostí.

   Rozdíly skládacích vozíků Fuxtec

   Plažový vozík s kapsou pro termotaškuČastým dotazem našich zákazníků bývá, jaká je vlastně rozdílnost jednotlivých vozíků. V nabídce naleznete série JW-76, CT-500, CT-700 a BW-100. Hlavní rozdíl u produktů CT-500 a CT-700 spočívá v zadním madle, kterým jsou osazené pouze CT-700. Vozíky CT-700 mají oproti CT-500 brzdy na zadních i předních kolech. Naopak nemají zadní kapsu pro vložení termotašky. Kapsu na termotašku pak naleznete ve všech ostatních sériích, stejně jako háčky pro připevnění pásu na převoz dětí. Vozíky JW-76 se od CT-500 liší konstrukcí brzdiček a nenajdete u nich chromová kolečka. Obě série mají teleskopickou vodící tyč, kterou nenaleznete u série BW-100. BW-100 mají ale širší kolečka, i když né chromová. Konstrukce brzdiček je pak totožná jako u JW-76. Nosnosti jsou u všech sérií stejné a všechny vozíky také snadno složíte i rozložíte.

   Vozík pro přepravu dětí

   Skládací vozík pro přepravu dětíAsi nejčastějším užitím techto vozíků je přeprava dětí. Oproti konkurenčním značkám jsou naše vozíky CT-500 a CT-700 vybaveny sponou pro ukotvení bezpečnostního pásu a kvalitním brzdným systémem. K vozíkům nabízíme také řadu příslušenství, jako je samonafukovací podložka, termotaška pro převoz potravin, stříška proti dešti nebo moskitiéra. Z vlastní zkušenosti víme, že děti jsou z vozíků nadšené a vozík sám ve Vašem okolí vzbudí velký zájem.

    

   Vozík pro převoz psů – chovatelský vozík

   skladaci-vozik-fx-ct-700-p-s-ochrannou-striskou_5Dalším zajímavým využitím jsou vozíky pro převoz psů (pro pejskaře) nebo jiných domácích mazlíčků například na výstavách. Naši zákazníci pro tuto činnost rádi využívají model CT-700, který je možné kromě tahu také tlačit. Zadní madlo je velmi praktické a na českém trhu ho u jiných značek vozíků patrně neuvidíte.

    

   Vozík na nákup nebo na pláž

   Plážový vozík, vozík pro převoz potravin a nápojůS vozíky Fuxtec se můžete setkat ve městech, na výletech ale i na plážích. Všude tam, kde je třeba převézt více nákladu, vybavení nebo batožin. Vozíky jsou vybaveny praktickou stříškou, která chrání obsah vozíku proti slunci. Nápoje můžete schovat do praktické zadní termotašky. Vozík si díky širokým kolečkům poradí i s využitím na pláži. Hladce jede po písku a snadno dopravíte deky, osušky, lehátka k vodě. Jestliže převážíte vozík autem velmi Vás potěší jeho skladnost. Vozík během chvíle složíte i rozložíte a v kufru auta nezabírá mnoho místa.

 • K nákupu
 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 20 produktů