Zahradní vysavače listí

 • Popis kategorie
  • Chystáte se na nákup vysavače nebo foukače listí?

   Zahradní vysavače listí jsou dnes již nedílnou součástí moderních zahrad. Zahradu či jinou plochu se zahradním vysavačem uklidíte velmi pohodlně, bez velké námahy a v krátkém čase.

   Zahradní vysavače FUXTEC

   Zahradního vysavače listí FUXTEC využijete samozřejmě nejvíce v podzimních měsících, kdy Vám padající listí nepříjemně znečišťuje Vaši opečovávanou zahrádku nebo zahradu. Naši zákazníci jej však zákazníci rádi používají téměř po celý rok. Zahradní vysavač LB 1.0 se totiž hodí i k nasávání drobných nečistot (např. papír) tyto snadno rozdrtí na malé částečky. Vzduch dokáže foukat opravdu velmi vysokou rychlostí až 320km/h. takže ti kteří zahradní vysavač FUXTEC již koupili, tímto způsobem s radostí odklízí i například sníh. Nově Vám nabízíme také foukač listí RedBack. Jedná se o akumulátorový fukar, který využijete na 4 stupně rychlosti Jet a s přídavným režimem TURBO / rychlost vzduchu: 65m/s.

   Jak nato se zahradním vysavačem LB 1.0

   Ideální postup při používání zahradního vysavače listí při úklidu je: rozdělit si uklízený prostor na několik částí (jen přibližně dle velikosti). Pak jednoduše zahradní vysavač nastavit do polohy foukání. Nečistoty, listí a podobný nepořádek pomocí zahradního vysavače nafoukat na jedno místo (nejlépe někam do rohu) . Poté si zahradní vysavač přenastavit do polohy vysávání a celou nafoukanou hromadu pak pomocí zahradního vysavače jednoduše vysát. Díky výbornému drcení zbude z obrovské hromady za pomoci našeho zahradního vysavače pouze malá rozdrcená hromádka. Vzhledem k další dobré vlastnosti, kterou náš zahradní vysavač listí disponuje můžete vysávat poměrně dlouhou dobu. Má totiž 50 litrový vak, který pak nemusíte tak často vyprazdňovat.

   Motor zahradního vysavače

   Zahradní vysavač listí LB 1.0 má benzínový  motor o výkonu 750 W. Mít zahradní vysavač listí s tak  výkonným benzínovým motorem se stává velkou výhodou. Snadno nastartujete a projdete s ním celou zahradu bez natahování kabelů. S extrémně vysokým průtokem vzduchu 786 m³/h a výdrží až 45 minut můžete počítat i při úklidu s fukarem E435C. Přitom je optimální pro použití v prostředí choulostivém na hluk.  ,,tichý výkon“

   Zjednodušte si svou práci na své zahradě či před domem použitím benzínového zahradního vysavače a využijte naší nabídky ještě dnes.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu zahradního vysavače

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem zahradního vysavače listí? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   V případě, že si náš zahradní vysavač listí nevyberete stojí za pozornost např. naše výkonná řada křovinořezů.

   Český návod a servis k zahradnímu vysavači listí je samozřejmost.

   Na každý zahradní vysavač listí Fuxtec zakoupený v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Zahradní vysavače dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu zahradního vysavače (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava zahradního vysavače až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu ZDARMA.

   Součást balení zahradního vysavače

   Součástí balení každého zahradního vysavače listí jsou také drobnosti, které Vám usnadní montáž a provoz. Směšovací nádržka, sada nářadí a návod k obsluze. Balení dále obsahuje vyfukovací trubku, sací trubku, sběrací vak 50 l, popruh pro přenášení vysavače.

 • Filtr ceny
  • Filtrovat podle ceny

 • Řazení

Celkem: 5 produktů