Zahradní vysavače listí

Zahradní vysavače a foukače na listí jsou dnes již nedílnou součástí moderních zahrad. Se zahradním vysavačem na listí bude Vaše zahrada čistá bez velké námahy a v krátkém čase. Benzínový stroj navíc nepotřebuje žádný prodlužovací kabel a to Vám práci s vysavačem ještě více usnadní.

 • Popis kategorie
  • Vysavače na listí FUXTEC

   Zahradního vysavače na listí FUXTEC využijete samozřejmě nejvíce v podzimních měsících, kdy Vám padající listí nepříjemně znečišťuje Vaši opečovávanou zahrádku nebo zahradu. Naši zákazníci jej však zákazníci rádi používají téměř po celý rok. Zahradní vysavač LBS126 se totiž hodí i k nasávání drobných nečistot (např. papír) tyto snadno rozdrtí na malé částečky. Vzduch dokáže foukat opravdu velmi vysokou rychlostí až 320km/h. takže ti kteří zahradní vysavač FUXTEC již koupili, tímto způsobem s radostí odklízí i například sníh. Charakteristickým rysem dalšího vysavače od Fuxtec je špičkový Anti-vibrační systém a nízké emise. S velkým oběmem nádrže slibuje pohodlnou práci bez přestávek. Robustní a velmi výkonné zařízení LBS126P je ideální pro čištění velkých ploch. Pokud nehodláte vysávat a postačí Vám odfouknutí nečistot, nebo sněhu, je pro Vás ideální foukač LB126 bez sací trubice i vaku. Toto příslušenství můžete v případě potřeby dokoupit.  Dále Vám také nabízíme foukač listí RedBack. Jedná se o akumulátorový fukar, který můžete ovládat na 4 stupně rychlosti Jet a s přídavným režimem TURBO. Rychlost vzduchu tohoto foukače se dostává až na 65m/s.

   Jak na to?

   Ideální postup při používání vysavače na listí při úklidu je: rozdělit si uklízený prostor na několik částí (jen přibližně dle velikosti). Pak jednoduše zahradní vysavač nastavit do polohy foukání. Nečistoty, listí a podobný nepořádek pomocí zahradního vysavače nafoukat na jedno místo (nejlépe někam do rohu) . Poté si zahradní vysavač přenastavit do polohy vysávání a celou nafoukanou hromadu pak pomocí zahradního vysavače jednoduše vysát. Díky výbornému drcení zbude z obrovské hromady za pomoci našeho zahradního vysavače pouze malá rozdrcená hromádka. Vzhledem k další dobré vlastnosti, kterou náš zahradní vysavač listí disponuje můžete vysávat poměrně dlouhou dobu. Má totiž 50 litrový vak, který pak nemusíte tak často vyprazdňovat.

   Motor vysavačů na listí LBS126 / LB126 / FX-LBS126P

   Vysavač na listí LBS126 / FX-LBS126P i foukač LB126 mají benzínový  motor o výkonu 750 W. Mít vysavač na listí s tak  výkonným benzínovým motorem se stává velkou výhodou. Snadno nastartujete a projdete s ním celou zahradu bez natahování kabelů. S extrémně vysokým průtokem vzduchu 786 m³/h a výdrží až 45 minut můžete počítat i při úklidu s fukarem E435C. Přitom je optimální pro použití v prostředí choulostivém na hluk.  ,,tichý výkon“

   Zjednodušte si svou práci na své zahradě či před domem použitím benzínového vysavače na listí a využijte naší nabídky ještě dnes.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu zahradního vysavače, nebo foukače

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem zahradního vysavače, nebo foukače na listí? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   V případě, že si náš zahradní vysavač listí nevyberete stojí za pozornost např. naše výkonná řada křovinořezů.

   Český návod a servis k  vysavači na listí je samozřejmost.

   Na každý  vysavač i foukač listí Fuxtec zakoupený v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Vysavače i foukače dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava zahradního vysavače až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu ZDARMA.

   Součást balení

   Součástí balení každého vysavače i foukače na listí jsou také drobnosti, které Vám usnadní montáž a provoz. Směšovací nádržka, sada nářadí a návod k obsluze. Balení LBS126 dále obsahuje vyfukovací trubku, sací trubku, sběrací vak 50 l, popruh pro přenášení vysavače.

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 5 produktů