Sněhové frézy, hrabla, rozmetadla, zametací stroje

 • Popis kategorie
  • Sněhová fréza

   Sněhová fréza se poslední roky stává praktickým pomocníkem v domácnostech i ve firmách. Únavné a nekonečné odklízení sněhu s lopatou už je minulostí. Sněhové frézy jsou totiž už dostupná i cenově. Tyto požadavky splňuje i dvoustupňová sněhová fréza Fuxtec FX-SF210. Nově také letošní model sněhová fréza Fuxtec FX-SF140.

   Sněhová fréza Fuxtec FX-SF210

   Sněhová fréza FX-SF210 je velmi povedená zpracováním, designem i kvalitou použitých materiálů. Tato sněhová fréza pomůže snadno odklidit napadaný sníh, jak před chatou, domem či na velkém dvoře Vaší firmy. Sněhová fréza Fuxtec FX-SF210 se vyrábí se čtyřtaktním vzduchem chlazeným motorem o objemu 208 cm3 a o výkonu 4,9 kW. Má převodovku se 4mi rychlostmi dopředu a dvěma rychlostmi vzad. Její pracovní šířka je 60 cm – váží cca 88 kg.

   Co je dvoustupňová sněhová fréza

   Dvoustupňová sněhová fréza vám umožní sbírat a odklízet i sníh tvrdší a těžší. Systém prvního krájecího šneku nejprve sníh rozkrájí a ventilátor jej vyhodí takzvaným komínem do míst kam si jej nasměrujete. Sněhová fréza Fuxtec FX-SF210 má vyhazovací komín lehce nastavitelný z pozice obsluhy (kličkou) až o 180°. Velkou výhodou je také elektrický startér, takže pokud se před prvním spuštěním nacházíte někde v dosahu elektrické zásuvky 220V, tak jednoduše zapnete a nastartujete. Samozřejmostí je i startování ruční.

   Sněhová fréza Fuxtec FX-SF140

   Sněhová fréza FX-SF140 je malá a výkonná novinka z rodiny FUXTEC. Nová sněhová fréza SF140 uspokojí i velmi náročné uživatele! Masivní provedení této sněhové frézy umožňuje využít její maximální výkon prakticky za jakéhokoli počasí. Spouštění sněhové frézy se provádí snadno a pohodlně startérem s reverzační funkcí. S nízkou hmotností, 16 kg, sněhovou frézu snadno ovládáte a díky velmi kompaktní konstrukci může být sněhová fréza snadno uložena.

   Jak sněhovou frézu použít

   Rádi bychom Vás v krátkosti seznámili, jak nejlépe, bezpečně a co nejefektivněji sněhovou frézu použít. Po jednoduchém objednání přes náš eshop Vám balík až domů zdarma přiveze přepravní společnost. Po vybalení stroje si nejprve pečlivě přečtěte český návod k použití. Sněhová fréza je robustní stroj, který při špatném použití a nedodržení bezpečnostních předpisů a doporučení, může způsobit zranění. Dbejte tedy vždy při používání sněhové frézy především na bezpečnost práce. Po jednoduchém složení sněhové frézy dle návodu k použití, je třeba nalít do benzínové nádrže bezolovnatý benzín. Nikdy nepoužívejte směs benzínu s olejem! Sněhová fréza se dodává vždy bez náplně oleje, takže je třeba dolít olej pro čtyřtaktní motory dle návodu. Vždy před začátkem použití je třeba zkontrolovat stav oleje dle měrky a případně dolít. Pokud by sněhová fréza neměla dostatečné množství oleje, mohlo by dojít k poškození motoru a ztrátě záruky. Poté můžete sněhovou frézu nastartovat (dle návodu) a začít používat.

   Zametací stroj FX-KM163

   Výkonný stroj pro zametání FUXTEC FX-KM163 má díky volitelnému příslušenství mnohostranné využití. Nástavec sněhové frézy, radlice na sníh a sběrná nádoba na smetí, kterou může používat po celý rok. Opravdu velký zametací kartáč (o průměru 340 mm) usnadňuje úklid chodníků a vjezdů, takže nečistoty, zimní posyp, listí i bláto odstraníte velmi rychle. Pracovní šířka 560 mm udržuje zametací stroj obratný a snadno se s ním manipuluje. Dobrou stabilitu dodává stroji i speciální profil kol. Všechny nečistoty i zimní posyp hravě uložíte do připojené sběrné nádoby na smetí.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu sněhové frézy

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem sněhové frézy? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Český návod a servis ke sněhové fréze je samozřejmost.

   Na každou sněhovou frézu Fuxtec zakoupenou v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Sněhová fréza je dodávána včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu sněhové frézy (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava sněhové frézy až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu ZDARMA. Dopravu sněhové frézy tedy u nás neřešíte.

   V případě, že si u nás sněhovou frézu nevyberete – stojí za pozornost nabídka kvalitního, přenastavitelného hrabla s kolečky.

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 9 produktů