Plynová topidla, teplomety na propan butan a naftu

 • Popis kategorie
  • Plynové topidlo Fuxtec

   V každém ročním období přichází zahradní technika Fuxtec na trh s něčím novým. V chladném období je výborná volba plynové topidlo FUXTEC. V poměru cena/výkon, je naše plynové topidlo téměř bezkonkurenční. Je díky svému velmi jednoduchému obsluhování a své poměrně malé váze vhodné jak do novostaveb, tak i do průmyslových hal, nebo starších vychladlých objektů. Jako velmi oblíbeného pomocníka používají plynové topidlo na propan butan i zemědělci. Plynové topidlo Fuxtec je nejenom výkonné, ale také úsporné.

   Plynové topidlo a dodání

   Plynové topidlo je dodáváno včetně regulace tlaku na propan – butan a přívodní hadice pro připojení k propan- butanové láhvi. Je efektně nalakováno velmi kvalitní práškovou matnou černou barvou. Plynové topidlo Fuxtec se vyrábí ve čtyřech provedeních: FX-GH10 s výkonem 10kW , FX-GH15 s výkonem 14kW a FX-GH33 s výkonem 33 kW a 50 kW (tepelný výkon).

   Plynové topidlo a bezpečnost

   K bezpečnosti používání přispívá i to, že plynové topidlo Fuxtec je vybaveno ochrannou pojistkou proti přehřátí, ochranou proti selhání plamene a detekce výpadku elektrické sítě. Topidlo na propan butan je sice velmi dobrý pomocník, ale nikdy nesmíme zapomínat na dodržování bezpečnostních předpisů. Ke každému plynovému topidlu Fuxtec je dodáván český návod k použití. Součástí návodu k použití je tzv. Prohlášení o shodě pro používání v EU. Plynové topidlo by měla vždy obsluhovat proškolená dospělá osoba. Pokud se budou pečlivě dodržovat bezpečnostní předpisy a informace dle návodu k použití, věříme že Vám bude plynové topidlo Fuxtec jen ku prospěchu a zařídí příjemnou teplotu vždy, když to budete potřebovat.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu plynového topidla

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem plynového topidla na propan butan? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Plynové topidlo a doprava zdarma

   Na každé plynové topidlo Fuxtec zakoupené v našem obchodě poskytujeme dopravu ZDARMA.

   Český návod a servis k plynovému topidlu je samozřejmost.

   Na každé plynové topidlo Fuxtec zakoupené v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Plynové topidlo dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu plynového topidla (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 6 produktů