Nůžky na živý plot - plotostřihy

Motorové nůžky na živý plot jsou výborný pomocník. Snadno a rychle zkulturníte okrasné dřeviny i živý plot. Při nákupu však myslete také na patřičné ochranné pomůcky. U benzínových nůžek na živý plot nezapomínejte na kvalitní oleje do paliva. Vše naleznete v příslušenství u každého produktu.

 • Popis kategorie
  • Motorové nůžky na živý plot

   Motorové nůžky na živý plot si díky většímu výkonu poradí i se silnějšími větvemi. Neomezujete se napájecím kabelem a přípojkou el. energie!

   Nůžky na živý plot FUXTEC

   Nabízíme Vám nůžky na živý plot SPL450N, které jsou opravdu velmi lehké a jejich kvalitní ostří řezané laserem má dlouhou životnost a trvanlivost. Antivibrační jednotka se postará o Vaš pohodlí při stříhání i velmi hustých živých plotů. Pokud požadujete nůžky s vyšším výkonem, nebo třeba s otočnou rukojetí, jistě sáhnete po FX-MH126. Ani husté křoví není pro tyto motorové nůžky problém.

   Akumulátorový plotostřih RedBack E522D

   Akumulátorový plotostřih E522D skýtá výhody motorového i elektrického stroje. Je velmi tichý a s vhodným 40V akumulátorem s technologií značky Samsung vydrží pracovat až 90 minut. S nářadí o hmotnosti pouhých 3,5 kg a s nožem oboustranně broušenými laserem bude jakékoli stříhání pohodlné a rychlé.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu nůžek na živé ploty

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem Nůžek na živý plot? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   V případě, že si z naší nabídky nůžky na živý plot nevyberete můžeme Vám nabídnout např. naší výkonnou řadu křovinořezů, kde je možné připojit nástavec na stříhání živých plotů..

   Český návod a servis pro nůžky na živý plot je samozřejmost.

   Na každé nůžky na živý plot Fuxtec zakoupené v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nůžky dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu nůžek na živý plot (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava nůžek na živý plot až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu ZDARMA. Nůžky na živý plot tuto podmínku splňují.

   Součást balení nůžek na živý plot

   Součástí balení pro každé nůžky na živý plot Fuxtec jsou také drobnosti, které Vám usnadní montáž a provoz. Směšovací nádržka, sada nářadí, ochrana nože a návod k obsluze.

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 4 produktů