Motorové postřikovače - AKU postřikovače

 • Popis kategorie
  • Flexibilní: motorový postřikovač je přístroj pro všechna roční období

   Motorové postřikovače můžete využívat v létě například pro hnojení nebo odstraňování listí a plevele, v zimě se zase výborně postřikovače hodí pro postřik komunikací solí. Při výběru byste měli dbát na to, aby přístroj měl dostatečně velkou nádrž a aby byl povolen pro používání přípravků na ochranu rostlin, hnojiv, přípravků pro likvidaci plevele, čisticích prostředků a také soli. Správný motorový postřikovač by měl být rovněž vybaven dvěma různými nástavci na kapaliny a prášek. Objem nádrže zahradního postřikovače – 25 litrů je považován za dostatečný i pro velké plochy.

   Motorový postřikovač: dosah a intenzita postřiku

   U zahradních postřikovačů vybavených motorem existuje celá řada kriterií, která byste měli při nákupu vzít v úvahu. Výhodou postřikovače je například modulární konstrukce – pak přístroj můžete vždy dokonale vyčistit. Navíc se rozložený postřikovač lépe ukládá a nezabírá příliš mnoho místa. Velmi důležitým kriteriem je síla motoru a z ní vyplývající intenzita postřiku. Jako orientační pomůcka pro představu může posloužit motorový postřikovač s jednoválcovým dvoutaktním, vzduchem chlazeným motorem o výkonu 3 HP a otáčkami ventilátoru 7 500 min-1, který za minutu rozpráší asi 4 l kapaliny nebo 6 kg prášku. Dosah postřiku je přitom asi 12 m.

   Nový AKU postřikovač FX-AD18:

   Je bez emisní a tichý AKU postřikovač pro nejrůznější použití. Nádrž může být naplněna všemi povolenými druhy herbicidů a hnojiv nebo vodou pro zavlažování rostlin. Popruhy pro přenášení přístroje na zádech mají měkké vypodložení a umožňují proto i déletrvající práci 3 až 4 hod. AKU postřikovač FX-AD18 je dodáván vč nabíječky a s českým návodem k obsluze.

   Ruční postřikovače – rosiče

   V naší nabídce naleznete také  Ruční postřikovače nebo rosiče.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu postřikovače

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem motorového postřikovače? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Český návod a servis k motorovému postřikovači je samozřejmost.

   Na každý motorový postřikovač Fuxtec zakoupený v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Motorový postřikovač dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu postřikovače (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 6 produktů