Motorové pily

 • Popis kategorie
  • Chystáte se koupit motorovou pilu?

   Motorová pila se užívá téměř po celý rok. Na zimu Vám během malé chvilky připraví polínka dle libosti. Na jaře potřebujete prořezat uschlé větve na zahradě, nebo porazit pár soušek v lese. V létě většinou motorová pila do lesa nesmí i tehdy Vám ale pomůže připravit hromádku dřeva do venkovního krbu. Výrazným pomocníkem může motorová pila být i při úklidu. Nařezání starých trámů, nebo větví je pro ni hračkou. Na podzim se hodí asi nejvíce. Vytopit v zimě dům je čím dál nákladnější a tak kdo má možnost topit dřevem – pila se mu hodí k přípravě topení na celou zimu.

   Motorová pila FUXTEC KS162 / CS6150 / KS164 / E212C

   Aby u Vás motorová pila Fuxtec našla využití – nemusíte mít nutně vlastní les, neměla by chybět téměř u žádné zahrady v dílně i v domácnosti. V případě naší značky je vždy dostupná opravdu velmi výkonná, řetězová pila za reálnou cenu. Nyní nově najdete v naší nabídce také akumulátorovou řetězovou pilu E212C. S vhodným 40V akumulátorem vydrží tato pila pracovat až 90 minut. Hodí se pro odvětvování, řezání palivového dřeva nebo jakékoli jiné práce kolem domu.

   Benzínová pila FUXTEC KS162 Vám však bude dobrým pomocníkem i při práci v terénu (například při kácení stromů). Její výkon a kvalitní provedení, jak už se přesvědčilo mnoho našich zákazníků, se uplatní při probírce, kácení a odvětvování slabých až středně silných porostů i při těžbě dřeva. Motorová pila FUXTEC KS162 je cenově nastavena tak nízko, aby si ji mohl dovolit opravdu každý, případně můžete využít naší nabídky nákupu na splátky.

   Motorová pila FUXTEC CS6150 v redakčním testu

   Farmářská pila Fuxtec CS6150 byla testována v redakčním testu časopisu Bydlení, stavby, reality. Krátký souhrn tohoto testu si můžete přečíst zde:

   Na tento model farmářské benzínové pily jsme byli zvědavi, protože obsahem motoru i délkou lišty vlastně patří k těm nejvýkonnějším motorovým pilám, zatímco cenou se drží příjemně nízko… Montáž byla po vybalení z krabice snadná, všechno potřebné nářadí pro sestavení bylo k dispozici, stejně jako šikovná kalibrovaná odměrka k snadnému namíchání směsi. K poměrně robustní konstrukci, kterou tato řetězová pila disponuje trochu kontrastovaly plastové části brzdy, nicméně jsme se v krátké době přesvědčili, že pracuje spolehlivě. Výkon nad očekávání kvalitní i s 45 cm lištou, hmotnost celé motorové pily tomu odpovídá.

   Parametry testovaného stroje:

   • Název: Motorová pila Fuxtec CS6150
   • Výkon 61,5cm³ dvoutaktu 2,3 kW
   • Hmotnost 4,9 kg (bez lišty a řetězu, bez naplněné nádrže)
   • Benzínová nádrž 520 ml (směšovací poměr 1:25)
   • Maximální rychlost řetězu 20,8 m/s
   • Řetězovka s ozubeným kolem, automatické olejové čerpadlo
   • Orientační cena 3 679,- Kč

   Při práci s motorovou pilou!

   Motorové pily jsou jedno z nejnebezpečnějších nářadí, které lze používat i v domácnostech. Proto je ze všeho nejdůležitější si vždy před začátkem používání pročíst pečlivě český návod k použití. Obsahem je nejen jak co použít, ale hlavně jak dodržovat bezpečnost práce při používání. Motorová pila se používá výhradně na řezání dřeva. Nikdy ji nepoužívejte na řezání jakéhokoli jiného materiálu. Připravte si tedy polena, klády, trámy a podobně na jedno místo, kde nemůžete s motorovou pilou nikoho ohrožovat. Motorová pila se startuje až tehdy, máte li vše připravené pro bezpečnou práci. Do benzínové pily nalijte již připravený mix oleje s benzínem. Nezapomeňte také dolít i olej na mazání řetězu. Poté už ji můžete bez obav nastartovat, řezat a prořezávat. Při dodržení maximální bezpečnosti práce Vám každá kvalitní pila bude přinášet jenom radost.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu motorové pily

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem motorové pily? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   V případě, že si z naší nabídky motorovou pilu nevyberete můžeme stojí za pozornost např. naše výkonná řada křovinořezů, nebo sada velmi kvalitních seker.

   Český návod a servis k motorové pile je samozřejmost.

   Na každou motorovou pilu Fuxtec zakoupenou v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pilu dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu motorové pily (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava motorové pily až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu ZDARMA po ČR. Všechny Motorové pily v nabídce tedy tuto podmínku splňují.

   Motorové pila a součást balení

   Jako součást balení má motorová pila Fuxtec také drobnosti, které Vám usnadní montáž a provoz. Směšovací nádržka, sada nářadí a český návod k obsluze.

   Potřebný olej k motorové pile

   K motorové pile doporučujeme oleje špičkové kvality z naší nabídky.

 • Filtr ceny
  • Filtrovat podle ceny

 • Řazení

Showing all 4 results