Motorové pily

 • Popis kategorie
  • Chystáte se koupit motorovou pilu?

   Motorová pila se užívá téměř po celý rok. Na zimu Vám během malé chvilky připraví polínka dle libosti. Na jaře potřebujete prořezat uschlé větve na zahradě, nebo porazit pár soušek v lese. V létě většinou motorová pila do lesa nesmí i tehdy Vám ale pomůže připravit hromádku dřeva do venkovního krbu. Výrazným pomocníkem může motorová pila být i při úklidu. Nařezání starých trámů, nebo větví je pro ni hračkou. Na podzim se hodí asi nejvíce. Vytopit v zimě dům je čím dál nákladnější a tak kdo má možnost topit dřevem – pila se mu hodí k přípravě topení na celou zimu.

   Motorová pila FUXTEC

   Aby u Vás motorová pila Fuxtec našla využití – nemusíte mít nutně vlastní les, neměla by chybět téměř u žádné zahrady v dílně i v domácnosti. V případě naší značky jsou dostupné opravdu velmi výkonné, řetězové pily za reálnou cenu i slabší modely pro méně náročné uživatele. Nyní nově najdete v naší nabídce také akumulátorovou řetězovou pilu E212C. S vhodným 40V akumulátorem vydrží tato pila pracovat až 90 minut. Hodí se pro odvětvování, řezání palivového dřeva nebo jakékoli jiné práce kolem domu.

   Při práci s motorovou pilou!

   Motorové pily jsou jedno z nejnebezpečnějších nářadí, které lze používat i v domácnostech. Proto je ze všeho nejdůležitější si vždy před začátkem používání pročíst pečlivě český návod k použití. Obsahem je nejen jak co použít, ale hlavně jak dodržovat bezpečnost práce při používání. Motorová pila se používá výhradně na řezání dřeva. Nikdy ji nepoužívejte na řezání jakéhokoli jiného materiálu. Připravte si tedy polena, klády, trámy a podobně na jedno místo, kde nemůžete s motorovou pilou nikoho ohrožovat. Motorová pila se startuje až tehdy, máte li vše připravené pro bezpečnou práci. Do benzínové pily nalijte již připravený mix oleje s benzínem. Nezapomeňte také dolít i olej na mazání řetězu. Poté už ji můžete bez obav nastartovat, řezat a prořezávat. Při dodržení maximální bezpečnosti práce Vám každá kvalitní pila bude přinášet jenom radost.

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu motorové pily

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem motorové pily? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle. V případě, že si z naší nabídky motorovou pilu nevyberete stojí za pozornost např. naše výkonná řada křovinořezů i s prořezávacím nástavcem, nebo sada velmi kvalitních seker.

   Český návod a servis k motorové pile je samozřejmost.

   Na každou motorovou pilu Fuxtec zakoupenou v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pilu dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu motorové pily (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

   Doprava motorové pily až k Vám ZDARMA

   Na každý nákup v hodnotě nad 1500,- poskytujeme dopravu ZDARMA po ČR. Všechny Motorové pily v nabídce tedy tuto podmínku splňují.

   Motorové pila a součást balení

   Jako součást balení má motorová pila Fuxtec také drobnosti, které Vám usnadní montáž a provoz. Směšovací nádržka, sada nářadí a český návod k obsluze.

   Potřebný olej k motorové pile

   K motorové pile doporučujeme oleje špičkové kvality z naší nabídky.

 • Filtr ceny
  • Filtrovat podle ceny

 • Řazení

Celkem: 9 produktů