Vysavače na popel

 • Popis kategorie
  • Vysavač popela

   Náš vysavač popela (krbový vysavač) pomůže s úklidem kolem i uvnitř vašeho krbu, nebo krbových kamen. Součástí je zabudovaný motor a kvalitní HEPA filtr, který vydrží mnohonásobné čištění. Vysavač se velmi dobře hodí i pro odstraňování pilin a drobných zbytků. Každý majitel krbu ví, že se o něj musí pořádně starat, jestliže chce aby mu vydržel v dobrém stavu. Základem je vybírání popela, který znečišťuje prostory krbu. Vybírání popela pomocí lopatky je velice neefektivní a dochází i k dalšímu nepořádku v místnosti. Perfektní náhradou je elektrický vysavač popela. S vysavačem vám vyčištění popela zabere jen několik minut.

   Elektrický vysavač popela

   Elektrický vysavač popela je vždy vybaven vlastním elektromotorem. Proto ho není nutné připojovat k obyčejnému vysavači. Stačí připojit do zásuvky a můžete pohodlně vysávat popel bez ostatního znečištění okolí.

   Vysavač popela nebo sběrač popela?

   Vysavač popela Fuxtec je vysavač s vlastním motorem. Není to tedy sběrná nádoba vybavená ohebnou hadicí a filtrem. Tyto nádoby se připojují na klasický vysavač a bývají levnější. Práce s tímto kompletem však není tak pohodlná jako s vysavačem popela, který je vybaven vlastním motorem.

   Fotogalerie vysavače popela K-416

    

 • K nákupu
  • Pomoc při nákupu vysavače popela

   Kontaktujte nás: +420 773 033 119

   Potřebujete poradit s nákupem vysavače popela? Rádi Vám pomůžeme! Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo na uvedeném tel. čísle.

   Český návod a servis k vysavači popela je samozřejmost.

   Na každý vysavač popela Fuxtec zakoupený v našem obchodě poskytujeme záruční i pozáruční servis. Vysavač popela dodáváme včetně českého návodu s prohlášením o shodě. V případě že v záruční době objevíte závadu vysavače (uznanou v rámci záruky), stačí produkt pouze zabalit a ostatní nechte na nás!

 • Filtr ceny
 • Řazení

Celkem: 4 produktů